Codzienna pielęgnacja inspirowana zabiegami medycyny estetycznej

Codzienna pielęgnacja inspirowana zabiegami medycyny estetycznej

W wyniku wieloletnich doświadczeń, obserwacji i rozmów z setkami pacjentów w Klinikach La Perla powstała wyjątkowa receptura kremu. Innowacyjnego i aktywnego, przedłużającego efekty działania zabiegów medycyny estetycznej. Mircale Cell  – to kosmeceutyk o cudownych właściwościach powstały z myślą o skórze dojrzałej i potrzebującej intensywnej regeneracji.

Aktywny liftingujący krem-serum do twarzy na dzień i na noc – Miracle Cell jest innowacyjnym kosmeceutykiem przeznaczonym do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej. Wyjątkowa formuła oparta na rewolucyjnej technologii, łączącej komórki macierzyste z dzikiego i hydroponicznego żeń-szenia wzmaga ekspresję pro kolagenu, dzięki czemu wykazuje właściwości intensywnie ujędrniające skórę.

By wspomóc procesy regeneracyjne, a także działać przeciwzapalnie zastosowano nanocząsteczki złota oraz srebra aXonnite. W składzie znalazł się również neuropeptyd – Argireline, wykazujący działanie hamujące skurcze mięśni twarzy, co zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych. Formułę kremu-serum uzupełniają naturalne olejki z jojoby, makadamia i arganowego. Uzupełniają one niedobory lipidów naskórkowych, dodatkowo wykazując właściwości ujędrniające i uelastyczniające. Dla natychmiastowo widocznych efektów poprawy i wyglądu skóry zastosowano kwas hialuronowy, który na jej powierzchni silnie wiąże wodę.

Stosując w codziennej pielęgnacji kosmeceutyk Miracle Cell można efektywnie wpłynąć na dojrzałą skórę z tendencją do nierównomiernego kolorytu oraz utraty elastyczności i naturalnego blasku. Komfortowa i lekka formuła kremu – serum stanowi także idealną bazę pod makijaż. Miracle cell jest polecany jako kontynuacja pielęgnacji skóry po zabiegach w Klinice La Perla, dla osiągnięcia długotrwałych rezultatów i spotęgowania procesów regeneracji.

Cała linia kosmetyków Beauty Box została stworzona z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagającej skóry w każdym wieku i stanowi podstawę zabiegów pielęgnacyjnych w Klinice La Perla. Jest doskonałym sposobem pielęgnacji domowej. Przełomowe receptury preparatów oparte są na technologii Nano – cząsteczek wody, dzięki czemu starannie wyselekcjonowane składniki aktywne wchłaniają się w pełni i docierają w głąb skóry, odżywiając i pielęgnując znacznie intensywniej niż dotychczas dostępne na rynku produkty.

Czytaj więcej

MOC WITAMINY C!

MOC WITAMINY C!

NATYCHMIASTOWE ODMŁODZENIE, KTÓRE WYKONASZ SAMA W DOMU!

NATYCHMIASTOWE ODMŁODZENIE, KTÓRE WYKONASZ SAMA W DOMU!